beIN MOVIES FESTIVAL Kanalı

 beIN MOVIES FESTIVAL Kanalı

En seçkin festival ve dünya sinema kanallarını içerisinde bulunduran beIN Movies Festival kanalı evinize ayrı bir renk katacak, beyaz perdenin festival ve gündemini yakından takip etmek isteyenlerin gözbebeği olan bu kanal sinema tutkunlarının değişilmez favori kanalları arasında yer alıyor. Sizler ekranlarınızın başından kalmak istemeyecek bu sürükleyici dünyayı hem izleyip hem yaşayacaksınız. Digitürk kanal listesinde yer alan beIN Movies Festival kanalı yayın akışı ve kanal içeriğine web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.


beIN Movies Festival kanalı Kaçıncı kanal ?

Kanal No : 10

Yayın Süresi : 24

beIN Movies Festival kanalının kanal nuamrası 10 dur.  yayın süresi olarakta siz değerli izleyicilere 24 saat aralıksız hd ve dijital yayın sağlamaktadır.

 beIN MOVIES FESTIVAL Digitürk Frekans

Frekans: 10928
Polarizasyon: V
Sembol: 30000
Fec: 5/6
V.PID: 2479
A.PID: 3480 Tur
3481 Org
SID Kodu: 8309
MPEG-4/HD
Kalite: DVB-S2/QPSK
MPEG-4


beIN Movies Festival kanalı sinyal sorunu

sinyal sorunu  veya sinyal seviyesinde azalma var gibi bir sorunla karşılaştıysanız. Digitürk kumandanızın ayarlar bölümünden kolay kurulum yapabilir, Cihazınızın fişini söküp tekrar takarak deneyebilirsiniz. Sorun Gideilmediği taktirde tekrar sinyal gönderme işlemi için Digitürkü arayabilir veya Digitürk Bayimizden gerekli teknik destegi telefon üzerinden alabilirsiniz.

Teknik destek ve yeni abonelik için Arayınız: 0546 293 77 69

Bir Cevap Yazın