beIN IZ Tv Kanalı Digitürk

beIN IZ Tv Kanalı Digitürk

Türkiyenin bilgi ve belge kanalı olan beIN iz tv gezi, kültür, macera, doğa, sağlık, yemek programları ve bir çok konuda bilgi edinmenizi sağlayacak yararlı programların olduğu keyifle izlenilen kanalıdır.

beIN İZ TV, 6 Şubat 2006 tarihinde yayına başlayan Türkiye’nin ilk belgesel ve gezi televizyonudur. 24 saat yayın yapmaktadır. Digiturk platformundan yayın yapmaktadır.

beIN İZ TV Digitürk Kaçıncı Kanalda ?

iz tv digitürk 318.kanalda 24 saat HD yayın vermektedir.

beIN İz Tv ‘de izleyebileceğiniz gezi Programları

İstanbul Dile Geldi

İstanbul’un en göz alıcı semtlerinin adı ve rahinini konu alan program beIN iz tv’de

Işıl Bayraktar’la Gezi Rehberi

Rehberiniz Işıl Bayraktar’la dünyayı  gezmeye hazır mısınız? Gezilip görülen her mekanda atılan her adım, sizi size biraz daha yaklaştırır ve seyahat etmenin hazzı katlanarak çoğalır.

Kuş Gözlemcisi

Dünyada sayısı oldukça artan, artık meslekten çok tutkuya dönüşmüş yeni bir uğraş olan kuş gözlemciliği Gözlem yapılan alanda yaşayan, göç yolu üzerinde olduğu için o bölgede konaklayan ya da yolunu kaybetmiş onlarca kuş ve kuş türü, kuş gözlemcilerinin gözünden beIN İZ ekranlarında. Kuş Gözlemcisi’ni İZ’de izleyin!

Sudaki İzler

Savaş Karakaş kimi zaman merak ettiğiniz, çoğu zaman ise aklınıza bile getirmediğiniz pek çok sorunun cevabını sizin için araştırıyor. sudaki izler programı iz tv ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor.

Bir Cevap Yazın