beIN GURME Kanalı Digitürk

Digiturk beIN GURME Kanalı

Bayanlara Özel Programları Ve Yemek Programları ile beIN GURME kanalı Digiturk uydusunda yayın vermektedir. yayın akışı ve birbirinden özel programları ile digiturk beIN GURME kanalı yayın akışı ve canlı yayını ile 24 saat kesintisiz yayın sunmaktadır.


Türkmax Gurme kanalı Digiturk Kaçıncı kanal ?

En lezzetli ve en pratik yemek tarifleri ile Türkmax gurme kanalı Digiturk kanalları arasında yer almaktadır. beIN GURME kanalını izlemek için digiturk üyesi olmanız gerekmektedir.

beIN GURME kanalını izleyebileceğiniz Digiturk paketleri Aşağıdadır.


beIN GURME Kanalı Programları 

Bir Semt Bin Lezzet

“Sunucumuz Cenk Doğar ile İstanbul’un semtlerini karış karış gezdiğimiz Bir Semt Bin Lezzet programında bu sezon, hem semtlerin en meşhur restoranlarında en özel yemeklerini tadacağız, hem de sokak lezzetlerinin tadına varacağız” Yayın saati: Her Salı 13:40’ta.

Doğa’dan Tatlar

Beste Önkol’un sunuculuğunu yaptığı Doğa’dan Tatlar, programı Digiturk uydusunda ve yalnızca beIN GURME kanalında.

Ekmek Arası

Anıl İlter şehirlerin arka sokaklarında, zengin bir yemek geleneği haline gelmiş seyyar lezzetleri keşfe çıkıyor. her perşembe türkmax gurme ekranlarında sizi bekliyor.

Eyüp Kemal’in Seçtikleri

Eyüp Kemal Sevinç, sizi her bölümde ayrı bir yemekle tanıştırıyor ve mutfağınızın daha profesyonel bir görünüm kazanması için tecrübelerini sizinle paylaşıyor. Programın tekrarını hafta içi her gün 14.10’da izleyebilirsiniz.

Gastronomi Maceraları

Hayat Ağacı

İçimizden Gelen

İmkansız Tarifin Kolay Yolu

İşşşte Bu

Küçük Mutfak Sırları – Ece Zaim

Lezzet Büyücüsü

Lezzet Peşinde

Mutfaktakiler

Olsa da Yesek

Pasta Atölyesi

Wilco’yla Yaşasın Yemek

Digitürkte Hangi Kanalları İzleyebilirim ?

Digitürkte her zevke ve keyfe uygun yüzlerce kanal  bulunmaktadır. Dünyaca ünlü belgesel kanallarından teknoloji, doğa ve hayvan belgeselleri gibi tüm dünyanın izlediği belgesel kanallarını izleyebilirsiniz. Digitürk spor sever kanallarından eurosport kanallarını bunun yanında taraftarı oldugunuz takımın resmi kanallarıda mevcuttur.

Digitürk Dünyasında Çocuklara özgü pedagologlar tarafından onaylanmış eğitici, öğretici çocuk kanallarını izleyebilirsiniz.

Digitürkün eşsiz dünyasında son 10 yılda vizyona girmis her ay 70 i yeni 700′ ü aşkın yerli ve yabancı movimax sinema kanallarını hd yayın akışıylabirlikte izleme fırsatı yakalarsınız.

Digitürkte süper lig maçlarını dilerseniz taraftarı oldugunuz akımın maçları dilerseniz tüm maçları hd ve 3d yayınlarla izleme imkanınız olur. evde maç keyfi Digitürk beIN Sports kanallarında…

Digitürk Dizi kanalları ile tutgunu oldugunuz yabancı dizileri Abd televiyonlarıyla annı gün aynı saatte izleme imkanınız olur.

Numaranızı Bırakın biz sizi Arayalım

biz-sizi-arayalım1

Bir Cevap Yazın