Aşk Yalanı Sever Dizisi | Fox

Aşk Yalanı Sever Dizisi | Fox TV

ask yalani sever fragman

Fox TV ekranlarında Mia Yapım tarafından Ekranlara merhaba diyen Aşk Yalanı Sever Dizisi Usta oyuncu kadrosu ve başrollerini İlhan ŞeşenÜnal Silver veArif Erkin‘in paylaştığı Aşk Yalanı Sever Fox TV ekranlarında Her Hafta Merakla beklenen Yeni bölümleriyle İzleyicisiyle buluşuyor.

Aşk Yalanı Sever Dizisi Oyuncuları

demek özdemir kimdirDemet Özdemir Kimdir : 1992 Kocaeli Doğumlu Olan genç oyuncu oyunculuk kariyerinden önce Mustafa Sandal’ın bazı kliplerinde rol almıştır. Kur seyid, Şura, Kaçak gelinler gibi dizilerde rol alan Güzel oyuncunun Son rol aldığı Dizi Çilek kokusu Dizisidir.

 


 

ask-yalani-sever-oyunculari-ilhan-sesenİlhan Şeşen kimdir : 1948 Doğumlu olan İlhan Şeşen Müzik Dünyasının Başarılı isimleri arasındadır. Daha Önce oynadığı Aliye ve Annem dizileri Başarılı şarkıcının oyunculuğununda nekadar iyi olduğunu göstermiştir.

 

 


 

arif erkin kimdirArif Erkin kimdir : 1935 Gaziantep Doğumlu olan Usta oyuncu Arif Erkin Bir çok Dizide rol almıştır. Yabancı Damat dizisi ve Güzel köylü Dizisi oyuncunun Son rol aldığı dizilerden bir kaçıdır.

 

 

 

İsmail Ege Şaşmaz
Yeşim Gül 
Makbule Meyzinoğlu
Ahmet Kayakesen
Murat Okay
Buse Arslan
Guru Aydoğan
Zuhal Yalçın

Bir Cevap Yazın