Agar İo Pvp Alternetif Sitesi

Agar İo Pvp Alternetif Sitesi | Pvpagarioplay.com

Agar io oyunu Son zamanlarda Geniş kitle ile milyonlarca kullanıcı tarafından oynanan agar.io tarafından yayıncılığı yapılan ve ayrıca PVP agario olarak farklı alternatiflerle Birçok sitede, Android ve farklı uygulamalarla oynanan tarayıcı oyunudur. Başta Amerika olmak üzere Tüm dünya ülkelerinde bağımlılık yaratan bu oyunun Türkiye versiyonu Olan pvpagarioplay.com sitesi Bu alanda Başta gelen alternatiflerden bir tanesidir.

agario pvp server

Agario Gameplay 2016 Türkiye 

2016 Yılında Aktifleşerek web tarayıcı oyunları arasına hızlı bir giriş yapan pvpagarioplay.com sitesinin kısaca diğer pvp agar sitelerden farkına gelince, Sitenin tasarımı tamamen amerika ve Türkiye Tasarımcıları tarafından desteklı ve Google seo Çalışmaları, görsel ve kullanıcıya yönelik birçok özellikle piyasaya sunulmuştur.  pvpagarioplay sitesine giriş yaptıktan sonra sohbet-Chat alanında Tüm dünya kullanıcıları ile oyun oynarken sohbet edebilirsiniz. Oyun Hiç bir yerde rastlanmayan skin ve destek uzmanları tarafından istek, soru ve görüşlerinize anında cevap vermekle birlikte, oyun kullanıcılarının oyun oynarken video çekerek youtube ve site içeriğine atarak diğer kullanıcılara tanıtım yapmanıza olanak sağlamaktadır.

agario Pvp 2016 serverları ile oyunu donma, takılma gibi sorunlar yaşamadan oynamanıza olanak sağlamakla birlikte Farklı ülke sunucularından SSL Güvenlik sertifikası ile Güvenli bir şekilde oynamanızı sağlar. agar game , agar play, ve agario gibi Dünyanın bir çok kelimelerinde agar.io resmi sayfasına partnerlik yapmaktadır.

Oyunu Aşağıdaki linke tıklayarak Hemen oynayabilirsiniz.

Agar play


Etiketler: agar, agario, agar.io, agar game play, pvp agario, agar pvp, easy agario, agario skins, agar pro, playin agario

slitherio

Bir Cevap Yazın