Agar io Pvp – Agario Play a Game

Okullar sonunda kapandı şimdi o güzel çocuklar için eğlence zamanı. Bu tatilde bırakın istedikleri gibi oyunları oynasın ama sazcıkta yönlendirici olmakta fayda var. Benim size tavsiyem ise agario play derseniz çocuklar çok sevinecek. Hakettikleri tatili daha güzel daha geçirmeleri için slitherio play demek çok iyi bir fırsat.

http://slitherious.com/agario/ adresinde önce siz agario play demelisiniz. Bu oyunda bir mücadele var ve sürekli en iyi adımı atmak gerekiyor. Bu zinde bir beyin için iyi bir antreman demek. Çocuklarımız hatta kendimiz için böyle oyunlar ile bu antremanları sürdürmemiz gerekiyor dinç bir zihin için bu şart. Bunu yaparken eğlenebilmek ise oldukça şanslı kılıyor bizi.

Dünyanın dört bir yanından bizimle aynı şekilde agar io play diyen kişiler ile yılanlarımızı yarıştırmaya başladığımızda artık bu mücadelenin bir parçası oluyoruz. Yaşamak için renkli yılan kalıntılarını toparlayarak ilk adımlarımızda biraz büyümeye başladıktan sonra oyuna yeni başlayan küçük yılanların peşine düşersek biraz daha çabuk büyümek mümkün ama tabi aynı şekilde başkasının büyümesine yem olmamayı başarırsak.

agario play dediniz oyuna başladığınız ilerlediniz bir anda iyi hamleler ile büyümeyede devam ediyorsunuz. İşler artık daha kolay ve kaybedilecek şeyler de bir o kadar ağır. Eğer sitenin sağ üst kısmında adınız yazmıyorsa emin olun sizden çok çok daha büyük yılanlar var ve her an karşınıza çıkıp sizi başladığınız slitherio play noktasına geri yollayabilir. Bunun olmaması ve bu sağ listeye adınızı yazdırabilmeniz için çok iyi adımlar atmayı hiç bırakmamak gerekiyor ve iyi bir gözlemci olmakta da fayda var. Eğer sağ üst listede yeriniz varsa dünyada oynanan bu oyunda büyük bir başarı sağlamışsınız demektir. O listede bir Türk ismi görmek hepimizi sevindirecek ve bunu çocuklarımız başaracaktır. Siz bu güzel oyunla tanıştırın yeter ki.

Bir Cevap Yazın