Trabzonspor Ligtv Paketi 2016 Sezonu

Ligtv Trabzonspor Taraftar Paketi 2016

Ligtv Traboznspor Taraftar Paketi Anadolu şampiyon takımların Maçları 2015-2016 Sezonu En ucuz ve Ücretsiz Kurulumun yanında paket hediyeleri ile Üstelik Aynı Gün Kurulum İmkanı

lig-tv-fiyatlari-29-tl-2016-2017-sezonu

Anadolu Şampiyon Paketi 2016 Fiyatları 

Paket İLK 3 AY   Kalan Aylar
Trabzonspor Taraftar Paketi 29,99 TL 41,99 TL

Lig Tv Genel Başvuru Merkezi

(0216) 479 96 79

basvur


Trabzonspor İç saha dış saha ve derbiler dahil tüm maçlarının yanında Hediye Spor extra kanalları, Mobil ligtv uygulaması ve yetişkin kanallarını Bu paketin yanında izleyebilir Ayrıca Ulusal yerel kanallarla birlikte 8 haber, 7 eğlence yaşan, 5 çocuk kanalınıda paket içeriğinde izleyebilirsiniz

Numaranızı Bırakın

biz-sizi-arayalim1


Trabzonspor Anadolu Şampiyon Paketi Kredi Kartı Kampanyası

Paket Yıllık Bedel 12 AYLIK ORTALAMA
Şampiyon Anadolu  + Giriş Paketi 377,91 TL 31.99 TL

digiturk-mobil-iletiisim-hatti


 

Trabzonspor Ligtv Paketi

Ücretsiz kurulum ve çanak cihaz uydu alıcısından kumanda piline kadar ücretsiz sahip olmak ve kampanyaya hemen dahil olmak için iletişim formunu doldurun bu fırsatı kaçırmayın.

Ligtv Trabzonspor Taraftar Paketi Detayları

KURULUM: 
Bu hizmet dâhilinde, 12 ay taahhüt verilmesi gerekmektedir. Tüm yayınlar Turksat uydusu üzerinden izlenir. Kurulum aktivasyon ücretsiz, aktivasyon 30 TL’dir. Eğer binada Digiturk merkezi sistemi var ise çanak anten kurulmaz, bina sistemine bağlantı yapılır. Ücretsiz kurulum hizmetine 20m kablo dâhildir. Belediye merkezi dışındaki kurulumlar için yol bedeli yetkili teknik servisimizce kurulum sırasında alınır.

UYDU ALICI: 
12 ay taahhütlü bu yeni üyelikte Digiturk uyumlu Irdeto uydu alıcı, üyelik süresi boyunca üyenin kullanımına tahsis edilir. Digiturk uydu alıcısı üyeliğiniz boyunca Digiturk garantisi altındadır, arızalanması durumunda yeni bir uydu alıcı ile değiştirilir.

Sıkça Sorulan Sorular

• Hediye süresi bitiminde Spor Extra, Yetişkin ve Mobil Lig TV paketlerinden yararlanmaya devam etmek için ne yapmalıyım?
Spor Extra, Yetişkin ve Mobil Lig TV paketi hediyelerinin taahhütlü servisler olmaması nedeniyle hediye süresi bitiminde bu paketlere ait kanallarınız ya da aldığınız hizmet kullanıma kapanacaktır. Üyeliğinizi devam ettirmek için online işlemlerden ya da 0 216 479 96 79 Müşteri Hizmetleri’ni arayarak dilediğiniz pakete ait üyeliğinizi devam ettirebilirsiniz.

• Taahhütüm bozulursa ne öderim? :

İzlediğiniz aylara ait aldığınız indirimler ve kurulum bedeli tarafınıza faturalanır.

%d blogcu bunu beğendi: