Lig tv Beşiktaş Paketi 2016-2017

 Ligtv Beşiktaş Taraftar Paketi 2016-2017 

 


Lig tv Beşiktaş Taraftar Paketi 2016 Fiyatı Ne Kadar 

Ligtv Beşiktaş Paketi Fiyatları, Kampanya detayları, Hediyeleri Ve Ücretsiz Kurulum Fırsatıyla Beşiktaş Taraftar Paketi Kampanyası Şimdi En ucuz Ve cazip Fiyatlarla Digiturk’te 


Lig Tv Genel Başvuru Merkezi

(0216) 479 96 79

basvur


Lig TV Beşiktaş Taraftar Paketi 2016 Fiyatı :

3 AĞUSTOS'A KADAR              : 21,99 TL   * %25 İndirim
Sonraki aylar              : 62.99 TL

 


Beşiktaş Takımının İç Saha Dış Saha, Derbiler Dahil Tüm Maçlarının Yanı Sıra İlk 3 Ay boyunca Spor Extra Paketi, Mobil Ligtv Ve yetişkin Erotik Kanal Paketi hediye ! Digiturk Beşiktaş Taraftar Paketine Şimdi Üye Ol Ücretsiz Kurulum Fırsatını Kaçırma.

 


 

Digiturk Ligtv Beşiktaş Paketi 2016 Kredi Kartı Kampanyası 

Digiturk Beşiktaş Paketi ile Ligtv Beşiktaş ‘ın Tüm maçlarını Kredi kartı ile 9 Taksite varan taksitle En cazip fiyatlarla kapınızda ödeme ve ücretsiz kurulum ile birlikte izlemek istermisiniz ? Kredi kartı kampanyası Beşiktaş taraftarlarına özel ligtv Paketine Şimdi üye ol 3 ay ücretsiz Ligtv keyfini evinde yaşa !

image021e

ara-abone-ol Diğer KampanyalarBeşiktaş Taraftar Paketi İzle Öde Tek Maç 

Beşiktaş ın dilediğiniz Maçını İzle öde seçeneği ile Digiturk üyesi iseniz tek maç satın alarak izleyebilir istediğiniz maçı dilediğiniz yerde izleyebilirsiniz. Ligtv Beşiktaş tek maç satın almak için Digiturk Giriş paketi üyesi olmanız gerekmektedir. Detaylı Bilgi ve Ücretsiz kurulum fırsatı için Mobil iletişim hattımız : 0546 293 77 69

Beşiktaş Tek Takım Maçları Paket Fiyatları – Ligtv Paketleri ve Kampanyaları 

Beşiktaş tek takım maçları ile Beşiktaş ın Tüm maçlarını Digiturk standart kalitede izleyebilir Türksat uydusu üzerinden Digiturk Giriş kanallarının yanında Haber Dünya ve Eğlence yaşam kanallarını İzleyebilirsiniz. Ayrıca İngiltere ligi, İspanya ligi, İtalya ligi, Fransa ligi ve avrupanın en prestijli liglerini Spor extra paketi ayrıcalığı ile izleyebilirsiniz. Dilediğin zaman Dilediğin yerde uygulaması ile cepten, webden yada tabletten dilediğin her yerden dilediğin yarışma, program, film yada maçı izleyebilirsiniz.


Beşiktaş paket fiyatları, taraftar paketi, Beşiktaş tarafatr paketi 2016, izle öde, Kredi kartı kampanyası

 

Bir Cevap Yazın

Başvuru Formu