Digitürk Film Paketi Kampanyası 2017

 digiturk-film-paketi-kampanyasi-fiyati


Digiturk Film Paketi 2017 Kampanyası 

Digiturk HD Film Paketi Kampanya Fırsatı ile Digiturk Giriş paketi  seçeceğiniz 2 Keyif Paketi  Digiturk Film Paketi ilk 3 ay 19,99 TL./ İlk ay Lig Tv ve tüm Digiturk Keyif Paketleri açık ve 2 ay Yetişkin Paketi hediye.

 


Digitürk Film Paketi Fiyatı 2017 

12 Taahhütleİlk 3 AYKALAN AYLAR
Digiturk Giriş + Film Paketi
 
19,99 TL
39,99 TL

İlk ay yetişkin paketi ve 1 yıl HD servisi hediye!
Üstelik ilk ay LİG TV hediye !


Digiturk Genel Başvuru Merkezi

(0216) 479 96 79

digitürk-iletisim-forumu


Digiturk Film Paketine indirimli Hd hediyeli kampanya fırsatları ile abone olun evinizde film izleme keyfini yaşayın !

Digiturk Film Kampanyası içeriğinde Neler Var?

  •    Her ay 1.000’e yakın film izleme keyfini yaşayın diye!
  •   Film paketinde yer alan tüm filmleri TV’lerde, Web’de, cepte ve tablette dilediğiniz  zaman her yerde hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz.
  • 8’i full HD görüntü kalitesi ve Dolby Surround ses kalitesiyle toplam 11 film kanalı ve filmleri 3D izleme ayrıcalığı.
  •  Türkçe dublaj veya Türkçe/İngilizce alt yazı izleme seçenekleri.

Fenerbahçe – Galatasaray maçı hariç. Bu maçı sadece üyeliğindeki paketlerinde Fenerbahçe ve Galatasaray maçları olan üyelerimiz seyredebilecek. ** 12 ay ücretsiz HD servisinden yararlanabilmek için HD servisine 12 ay üyelik taahhüdü verilmesi gerekmektedir. Üye olduğunuz pakette bulunan tüm HD kanalları bu teklif kapsamında izleyebilirsiniz.


 

Digiturk Web Abone Merkezimizden Digiturk Film Paketine % 50 indirimli kampanya fırsatlarından yararlanmak, süpriz hediyelerine sahip olmak ve Digiturk paketleriyle ilgili aklınıza takılan tüm sorularınız için Türkiye’nin neresinde olursanız olun,  Abone Merkezimizin 0216 479 96 79  nolu telefonundan bizlere ulaşabilir, Digiturk kurulum ve abonelik işleminizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Yada İletişim Formunu doldurun 15 dakika içinde biz sizi arayalım

DETAYLAR

12 ay ücretsiz HD servisinden yararlanabilmek için HD servisine 12 ay üyelik taahhüdü verilmesi gerekmektedir.
Üye olduğunuz pakette bulunan tüm HD kanalları bu teklif kapsamında izleyebilirsiniz
Bu hizmet sadece 3 Kasım 2014 tarihine kadar geçerlidir.
Paketiniz dışındaki kanalları, Müşteri Hizmetlerini arayarak (0546 293 77 69) üyeliğinize ekletebiliriz.


 

SIKÇA SORULAN SORULAR

Kurulum için ücret ödeyecek miyim?

– Bu hizmet için 12 ay Film Paket taahhüdü verilmesi durumunda kurulum ücreti
ödenmemektedir ve 20 TL değerindeki aktivasyon hediye!
Taahütüm bozulursa ne öderim?
Taahhütünüzü sonlandığı ay itibarı ile;
– almış olduğunuz indirimlerin toplam bedeli,
– kalan ayların toplam bedeli
seçeneklerinden hangisi sizin açısından daha avantajlı ise yalnızca bu tutar tarafınıza faturalanır.


 

Digiturk Dizi ve Film Paketi Kanalları

Digiturk Dizi ve Film Paketi Kampanyaları Digiturk Giriş Paketi , (en az) 2 Digiturk Keyif Paketi ve Digiturk Film ve Digiturk Dizi paketi ile başlatacağınız üyeliğinize, ilk 8 ay % 50 indirim ve size özel yıl sonuna kadar HD servisi ve Yetişkin Paketi hediye! İlk ay Lig TV ve tüm Digiturk keyif paketleri açık. Üstelik sadece 24,99 TL’den başlayan fiyatlarla.

FİYATLAR
Digiturk Giriş paketi ve seçeceğiniz en az 2 Digiturk Keyif Paketi ve Digiturk Film Paketi ve Digiturk Dizi paketi ile ilk 8 ay ayda 24,99 TL’den başlayan fiyatlarla, sonraki 12 ay 48,99 TL’den başlayan fiyatlarla abone olabilirsiniz. Size özel yıl sonuna kadar HD keyfi de hediye! Belirlediğiniz pakette bulunan HD kanalları da seyredebilirsiniz.

UYDU ALICISI
Digiturk Uydu alıcı, abonelik süresi boyunca kullanıma verilmektedir. Digiturk HD uydu alıcısı, aboneliğiniz boyunca, Digiturk garantisi altındadır, arızalanması durumunda çalışan bir Digiturk uydu alıcı ile değiştirilir.

KURULUM
Digiturk Film Paketi ve Digiturk Dizi paketi Kampanya hizmeti dahilinde, 16 ay taahhüt verilmesi gerekmektedir. Kurulum ücretsiz ve Aktivasyon bedeli ücretsizdir. Eğer binada Digiturk merkezi sistemi var ise Digiturk çanak anten kurulmaz, bina Digiturk sistemine bağlantı yapılır. Digiturk Ücretsiz kurulum hizmetine 20m kablo dahildir, belediye merkezi dışındaki kurulumlar için yol bedeli yetkili teknik servisimizce kurulum sırasında alınır.


DETAYLAR

Digiturk Film Paketi ve Digiturk Dizi paketi Kampanya hizmetinden faydalanmak için 16 ay taahhüt ile Digiturk Giriş Paketi üzerine en az 2 Digiturk Keyif Paketi ve Digiturk film ve Digiturk dizi paketine abone olunması gerekmektedir.

İlk 8 ay alınan paket bedelinin yarısı kadar indirim kazanılır.Yıl sonuna kadar HD ve Yetişkin Paket hediyelerinden yararlanabilmek için seçilen servise 16 ay abonelik taahhütü verilmesi gerekmektedir. Hediye süresi sonunda seçtiğiniz hediye ya da hediyeler güncel taahhütlü fiyatları üzerinden faturalanmaya başlayacaktır. Abone olduğunuz pakette bulunan tüm Digiturk HD kanalları Digiturk Film Paketi ve Digiturk Dizi paketi teklifi kapsamında izleyebilirsiniz.

2 üzerine düşünceler “Digitürk Film Paketi Kampanyası 2017

Bir Cevap Yazın