Digitürk Film Paketi Kampanyası 2017

Digitürk Film Paketi 2017 Kampanyası

digiturk-sinema-paketi-2017Digitürk Film paketi Yüzlerce oskar ödüllü ve yeni filmleri yüksek görüntü kalitesi Ses destegiyle beIN Movies ekranlarınıza getiriyor. Digitürk Film paketi Fiyatı, içeriği ve kanal listesi ve başvuru İşlemleriniz Aynı Gün Ücretsiz Kurulum ile Gerçekleştirelim Ayda 100’ü Yeni 700’den fazla Filmi Digitürk beIN Movies Ekranlarında Seyredin.! 

digiturk-basvuru

Digitürk Film Paketi Fiyatı 2017

TV Paketleri İlk 3 AYKALAN AYLAR
Digitürk Film Paketi
 
19,99 TL
36,99 TL

digiturk-basvuru

Digiturk Başvuru Telefonu
(0216) 479 96 79

 

digiturk-basvuruDigitürk Film paketinde neler var ?

Yerli ve Yabancı Aktörlerin En iyi ve En yeni Filmlerini Her ay 100’ün üzerinde Senema şöleni Digitürk BeIN Movies Ekranlarında Seyredebilirsiniz.

İster TV karşısında, İster Cep telefonu ister Bilgisayar İster Tablette 4 Farklı Ekranda Hiç bir filmi kaçırmadan Seyretmeniz Mümkündür. Ayrıca Türkçe Dublaj, Altyazı, Orjinal Dil desteği ve Betimleme Seçenekleri ile Nasıl isterseniz öyle izleyin.


 

Digitürk Film Paketi Kanalları

Digiturk Sinema Paketi ile Film Severler Ekranların başından ayrılamayacak ! en ucuz film paketi Her ay 70’i yeni 700 aşkın Film HD yayın kalitesinde Her biri Farklı beIN Movies kanalları Muhteşem Baş yapıtları ile evinize Renk katacak.

beIN Movies PremierbeIN Movies Premier 2beIN Movies Stars
beIN Movies Comedy
beIN Movies  Action 2beIN Movies FamilybeIN Movies Turk

bein-movies-filmleri-2017

Digitürk Film Paketi Kampanyası 2017 

ilk 1 Ay Bein Sports Süper Lig Paketi  : 

Süper ligin nefes kesen maçlarını Digiturk film paketiyle ilk ay ucretsiz izleyebilirsiniz.

1 yıl HD Hediye :

HD yayın kalitesinde tüm hd yayınları daha canlı ve net görüntü kalitesinde film paketi aboneleri ücretsiz olarak 1 sene boyunca izleyebilir.


KURULUM:
12 ay taahhütlü Film paketine üye olan kullanıcılarımıza kurulum ücretsiz!
Eğer binada Digiturk merkezi sistemi var ise çanak anten kurulmaz, bina sistemine bağlantı yapılır. Ücretsiz kurulum hizmetine 20m kablo dahildir, belediye merkezi dışındaki kurulumlar için yol bedeli yetkili teknik servisimizce kurulum sırasında alınır.

UYDU ALICISI
Uydu alıcı, üyelik süresi boyunca kullanıma verilmektedir. Digiturk uydu alıcısı, üyeliğiniz boyunca, Digiturk garantisi altındadır, arızalanması durumunda çalışan bir uydu alıcı ile değiştirilir.

DETAYLAR
Bu kampanyadan yararlanmak için 12 ay taahhütle Film Paketi’ne üye olunması gerekmektedir. Giriş + Paketi, ilk 3 ay ayda 19,99 TL ve kalan aylar ayda 35,99 TL olarak faturalanır. 1 yıl ücretsiz HD hediyesi için HD servisine 1 yıl taahhütle üye olmak gerekmektedir. Aboneliğin 1 yıllık taahhüt süresi dolmadan iptal edilmesi/kampanya şartlarına aykırı davranış durumunda, iptale kadar geçen süre boyunca sunulan, ücretsiz/indirimli hizmetler BTK’ya uygun şekilde faturalandırılır. Kurulum ücretsiz olup aktivasyon 20 TL’dir. Bu kampanya 3 Eylül 2015’e yeni üyeliklerde kadar geçerlidir.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Kurulum için ücret ödeyecek miyim?
– Bu hizmet için 12 ay Film Paket taahhüdü verilmesi durumunda kurulum ücreti ödenmemektedir, aktivasyon ise 20 TL’dir.

Taahütüm bozulursa ne öderim?
Taahhütünüzü sonlandığı ay itibarı ile;
– almış olduğunuz indirimlerin toplam bedeli,
– kalan ayların toplam bedeli
seçeneklerinden hangisi sizin açısından daha avantajlı ise yalnızca bu tutar tarafınıza faturalanır.

etiket: Digitürk Film paketi ne kadar, digitürk film paketi kanalları, digitürk fikm paketi yayın akışı, digitürk film paketi fiyatı, film paketi kampanyası, digitürk hd film, en ucuz film paketi kampanyası ve Digitürk Kampanyaları için Numaranızı bırakın Detaylı bilgi için biz sizi arayalım bilgi verelim.

Bir Cevap Yazın