Digitürk HD Film Paketi Kampanyası

Digitürk HD Film Paketi Kampanyası

Digitürk Film paketi Yüzlerce oskar ödüllü ve yeni filmleri yüksek görüntü kalitesi Ses destegiyle ekranlarınıza getiriyor. Digitürk Film paketi Fiyatı, içeriği ve kanal listesi Film paketi başvuru İşlemleri Aynı Gün Ücretsiz Kurulum Desteği Digitürk’te 

digiturk-film-paketi-9-99tl

Digiturk Sinema Paketi ile Film Severler Ekranların başından ayrılamayacak ! en ucuz film paketi Her ay 70’i yeni 700 aşkın Film HD yayın kalitesinde 11 Farklı Movimax kanalında 11 Farklı türde Film ile evinize geliyor.digiturk-basvuru


Digitürk Film Paketi Fiyatı 2017 Ne kadar ?

digiturk-film-paketi-2016

digiturk-basvuru

Digiturk Başvuru Telefonu
(0216) 479 96 79

 

digiturk-basvuru


Digitürk Film paketinde neler var ?

digiturk-film-paketi-kampanyasi-kanallari-ve-içeriği

Tam 10 tane Film kanalı : 9 u HD ve ses kaliteli olmak üzere 10 adet film kanalı mevcuttur.

Her ay 70′ i Yeni 700 den fazla Film : her ay yerli ve yabancı olmak üzere 70e yakını vizyon filmi toplam 700den fazla filmi hd yayın kalitesinde izleme imkanı..

Dublaj ve Altyazı Destegi : izlediğiniz filmlerde dilerseniz türkçe dublaj dilerseniz orjinal dil yada altyazı destegiyle izleme seçenekleri.

webde , Cepte Tablette izleme : Dilediğiniz filmi dilerseniz webde dilerseniz cepte yada tablette izleme imkanı

 

Digitürk Film Paketinde Hangi Kanalları Var ?

 

Moviemax Comedy

Moviemax Festival

Moviemax Premier

Moviemax Premier 2

Moviemax Stars

Moviemax Action

Moviemax Action 2

Moviemax Family

Moviemax Turk


Digitürk Film Paketi Kampanyası 2017 

3 ay yetişkin Kanalları : 3 ay boyunca en prestijli yetişkin kanallarını Digiturk film paketine uye olarak ucretsiz izleyebilirsiniz.

ilk Ay Ligtv : süper ligin nefes kesen maçlarını Digiturk film paketiyle ilk ay ucretsiz izleyebilirsiniz.

1 yıl HD hediye : HD yayın kalitesinde tüm hd yayınları daha canlı ve net görüntü kalitesinde film paketi aboneleri ücretsiz olarak 1 sene boyunca izleyebilir.


KURULUM:
12 ay taahhütlü Film paketine üye olan kullanıcılarımıza kurulum ücretsiz!
Eğer binada Digiturk merkezi sistemi var ise çanak anten kurulmaz, bina sistemine bağlantı yapılır. Ücretsiz kurulum hizmetine 20m kablo dahildir, belediye merkezi dışındaki kurulumlar için yol bedeli yetkili teknik servisimizce kurulum sırasında alınır.

UYDU ALICISI
Uydu alıcı, üyelik süresi boyunca kullanıma verilmektedir. Digiturk uydu alıcısı, üyeliğiniz boyunca, Digiturk garantisi altındadır, arızalanması durumunda çalışan bir uydu alıcı ile değiştirilir.

DETAYLAR
Bu kampanyadan yararlanmak için 12 ay taahhütle Film Paketi’ne üye olunması gerekmektedir. Giriş + Paketi, ilk 3 ay ayda 19,99 TL ve kalan aylar ayda 35,99 TL olarak faturalanır. 1 yıl ücretsiz HD hediyesi için HD servisine 1 yıl taahhütle üye olmak gerekmektedir. Aboneliğin 1 yıllık taahhüt süresi dolmadan iptal edilmesi/kampanya şartlarına aykırı davranış durumunda, iptale kadar geçen süre boyunca sunulan, ücretsiz/indirimli hizmetler BTK’ya uygun şekilde faturalandırılır. Kurulum ücretsiz olup aktivasyon 20 TL’dir. Bu kampanya 3 Eylül 2015’e yeni üyeliklerde kadar geçerlidir.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Kurulum için ücret ödeyecek miyim?
– Bu hizmet için 12 ay Film Paket taahhüdü verilmesi durumunda kurulum ücreti ödenmemektedir, aktivasyon ise 20 TL’dir.

Taahütüm bozulursa ne öderim?
Taahhütünüzü sonlandığı ay itibarı ile;
– almış olduğunuz indirimlerin toplam bedeli,
– kalan ayların toplam bedeli
seçeneklerinden hangisi sizin açısından daha avantajlı ise yalnızca bu tutar tarafınıza faturalanır.

Digitürk Film paketi ne kadar, digitürk film paketi kanalları, digitürk fikm paketi yayın akışı, digitürk film paketi fiyatı, film paketi kampanyası, digitürk hd film, en ucuz film paketi kampanyası ve Digitürk Kampanyaları için Numaranızı bırakın Detaylı bilgi için biz sizi arayalım bilgi verelim.

%d blogcu bunu beğendi: