Digitürk Üyelik İptal Dilekçesi

Digitürk Üyelik İptal Dilekçesi

digiturk-ve-ligtv-paketleri-fiyati

Digitürk Üyelik iptali için Digitürk’e Fax çekerek Üyeliğinizi sonlandırmak için Dilekçe Göndererek 3 Gün içerisinde üyeliğinizi sonlandırabilirsiniz. Digitürk üyelik iptali için Yapılması gerekenler aşağıdadır.digiturk-basvuru

digiturk-basvuru

Digitürk Üyeliğimi Nasıl İptal Edebilirim ?

Digitürk Üyeliğinizi İptal Etmek İçin Aşağıda Belirtilen İptal Dilekçesini Doldurarak Doldurduğunuz Dilekçeyi +90 (212) 473 99 99  nolu faksa göndermelisiniz.

Digitürk İptali İçin Gereken Belgeler :

•   Nüfus cüzdanınızın arkalı önlü fotokopisi,
•    Ulaşılabilecek bir cep telefon numarası,
•    Neden iptal etmek istediğiniz,
•    İptalini istediğiniz üyeliğinizin numarası veya digital kart numarası
•    İmzanız

Digitürk İptal Talebiniz Müşteri hizmetlerine ulaştıktan sonra Sizlere Sms İle bilgi aktarılacaktır. 3 gün içerisinde sizlere Telefon ile geri Dönüş saglayacak ve Abonelik iptaliniz için Sizlere Bilgi aktaracaktır. Eğer Sizlere Dönüş Sağlanmaz ise (0212) 473 73 73 Müşteri hizmetlerinden bilgi alabilirsiniz. Digitürk Aboneliğinizin iptali gerçekleştikten sonra Digitürk ekipmanlarınız Kiralık ise Ekipmanlarınızı En yakın Digitürk Teknik Servisine Teslim etmeniz gerekmektedir.


Digitürk İptal Dilekçesi

…../…./…….

Krea İçerik Hizmetleri ve Prodüksiyon Anonim Şirketi

        Digitürk Müşteri Hizmetleri’ne

Digitürk Abone Numarası        :…………………………….
Digital Kart Numarası               :…………………………….
Cep Telefonu                         :.…………………………….
Konu                                       : Digitürk abonelik iptali talebidir.

Digitürk Üyelik İptal Sebebi     : ………………………………………………………………………………………..

………………………………………………………………………………………..

…………………………………………………………………………………………

…………………………………………………………………………………………

…………………………………………………………………………………………

…………………………………………………………………………………………

…………………………………………………………………………………………

Digitürk Müşteri Hizmetleri ile ……./……./20…… tarihinde yapmış olduğum telefon görüşmesinde Digitürk Aboneliğimin iptalinin gerçekleşebilmesi için iptal talebimi belirten bir dilekçe ile nüfus cüzdanı fotokopisinin 0212-473 99 99 faks numarasına faks çekilmesi halinde iptal işlemenin gerçekleştirileceği Müşteri Hizmeti tarafından bildirilmiştir.

Yukarıda açıklamış olduğum nedenlerle Digitürk üyeliğimin iptal edilmesini, İptal talebimden sonra tarafınızdan verilen Receiver’i sözleşmedeki adresimden gelip alabileceğinizi, İptal işleminin tarafınızca yapılmaması halinde ya da geç yapılması halinde ve Receiver’in tarafınızca teslim alınmaması halinde sorumluluk kabul etmediğimi bildirir, dilekçemdeki talep doğrultusunda iptal işlemimin gerçekleştirilmesini saygılarımla arz ve talep ederim.

……./……../20……

imza

Ad Soyad         : ………………………..

Ek-1                 : Nüfus Cüzdanı Fotokopisi


Etiketler : Digitürk İptal, Digitürk iptali, İptal dilekçesi, Digitürk üyelik iptali, Digitürk fax, iptal fax telefonu, digitürk abonelik iptali, Digiturk kampanyaları, lig tv kampanyaları

Bir Cevap Yazın

Başvuru Formu