Digitürk Engelli Paketleri 2017

Digitürk Engelli Paketi 2017 Kampanyası 

digiturk-ligtv-engelli-paketi-2016-2017

Digitürk Engelli indirimi Web Sayfamıza özel Ayda 10.99 TL‘den Başlayan Fiyatlarla Faydalanma İmkanı Üstelik web sitemiz üzerinden yapılan başvurularda Kurulum Ücretsiz…!


Digiturk Engelli Kampanyası 2017 Fiyatları

Engelli PAKET İÇERİĞİ ENGELLİ 2017 FİYATI
Engelli Giriş Paketi Fiyatı 10.99 TL
Engelli Giriş + Film / Dizi 22.99 TL
Engelli Süper Lig Taraftar Paketi  39,50 TL
Engelli Süper Lig Şampiyonlar Paketi 43,50 TL
 Engelli Süper Lig Tüm Maçlar Paketi 48.99 TL
Engelli Süper Lig Şampiyon Anadolu 31,50 TL
Engelli Süper Lig Anadolu Taraftar  24.99 TL
Engelli Keyif Paketleri 2,50 TL

Digitürk Engelli Paketileri 2017 kampanyası Tüm vergiler Dahil Fiyatlarıdır. Kampanyadan yararlanmak için Başvuru merkezini aramanız gerekmektedir.


     Digiturk Başvuru Merkezi

  0216 479 96 79


AYNI GÜN KURULUM FIRSATI

 

 superonline-engelli-indirimi-2017Digitürk Engelli İndirimi 2017

Digitürk Engelli indirimi ile engelli kardeşlerimiz, şehit yakınları ve Gazilerimize özel bu indirimli fırsatlardan yararlanarak yarı fiyatından digitürk be bein sports kanallarını seyredebilirsiniz. Kampanya Dahilinde sadece giriş paketi yani 10.99 TL lik pakete taahhüt vererek Diğer paketlerinizi dilediğiniz zaman ekletebilir yada çıkartabilirsiniz. Digitürk engelli paketleri indirimlerinden hemen 0216 479 96 79 müşteri hizmetlerimizi arayarak başvuruda bulunabilirsiniz.

Engelli  paketlerinde indirimden faydalanmak için özürlü belgesi, şehit yakınları için şehit olan kişinin şehitlik belgesi, gazilerimiz için ise gazi belgesi ile birlikte %50 indirim sağlanmaktadır. Engelli beIN Sports lig paketlerinde kurulum ücretsiz olarak gerçekleştirilir.

Paketinizi seçin Bu fırsatı kaçırmayın….

Digiturk engelli paketi 2017 indirim

 

KURULUM

Kurulum ücreti ödemeden 360 lira değerındekı çanak cihaz uydu alıcısından oluşan kurulumdan ücretsiz faydalanıyorsunuz.

UYDU ALICI

Bu uydu alıcı ile sadece Digiturk eutelsat paketleri izlenebilir. Uydu alıcının interaktif özelliği yoktur.Eğer uydu alıcınız HD ise paketinizin kapsadığı tüm HD kanalları izleyebilirsiniz.

UYDU ALICI

Bu uydu alıcı ile sadece Digiturk eutelsat paketleri izlenebilir. Uydu alıcının interaktif özelliği yoktur.Eğer uydu alıcınız HD ise paketinizin kapsadığı tüm HD kanalları izleyebilirsiniz.

DETAYLAR

Digiturk Paketlerinde %50 indirim kampanyasından yararlanabilmesi için engellinin aşağıdaki belgelerden biri ile durumu belgelemesi gerekmektedir:

– T.C. özürlüler idaresi başkanlığınca verilen özürlü kimliği
– Devlet hastanesinden verilen ve oran belirten maluliyet kartı
– Devlet hastanesinden verilen en az 5 imzalı heyet sağlık raporu
– Nüfus cüzdanlarına işlenmiş ve engelli oranı yüzde 40 ve üzerinde olanların nüfus cüzdan fotokopileri
– Emekli Sandığı Serbest Seyahat Kartı ( Gazi Tanıtım Kartı, Şehit Ailesi Ücretsiz Seyehat Kartı, Vazife Malulü Ailesi Ücretsiz Seyehat Kartı)

Belirtilen belgenin ibraz edilmesi halinde bu kampanya kapsamında sadece tek bir üyelik hakkı bulunmaktadır.
Kampanya kapsamında 12 ay taahhüt alınmaktadır.


 


Digitürk Engelli ve Gazi Kampanyaları

Lig maçlarını izlemek ısteyenlere müjde Süper Lig paketlerini en ucuz ve en kolay sekılde bayımızden alabılır gune özel beIN Sport fırsatlarından yararlanabılırsınız. sizlerde fenerbahce maçlarını galatasaray maçlarını beşiktaş ve  anadolu takımlarımızın maçlarını ister türksat uydusundan ister eutelsattan hd yayın kalıtesı ve 3d olarak izleyebilirsiniz. ödemelerinizi dilerseniz aylık fatura dilerseniz kredi kartıyla yapabilir ligtv nin yeni sezon maçlarını ucuz fiyatlardan zileyebilirsiniz. üstelik spor extra paketi hediyesile ardalı barcelona ronaldolu real madridiyle ispanya la liga ligide artık digitürk te  beIN Sports kampanyası- yeni sezon Süper lig paketleri, digitürk Süper Lig tv fiyatları,engelli paketi lig maçları fiyatları ve bırcok konuda abone merkezimizi arayarak abonelik yaptırabılırsınız.

Abone Merkezimizden;

beIN Sports Başvuru , beIN Sports Kayıt, kredi kartıyla Süper lig, Süper lig kampanyaları, Digitürk maç paketleri, en ucuz maç paketleri fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz Mobil iletişim Hattı : 0546 293 77 69

 

Aynı Gün Kurulum İnkanı 

Digitürk Paketlerinizi Seçin Aynı gün Kurulumu Biz yapalım Hemde Kurulum ücreti olmadan. 

Digitürk engelli paketleri, 2017 engelli kampanyaları, engellilere özel digitürk, engelli digitürk indirimi, digitürk engelli indirimi, digitürk gazi indirimi, şehit yakınlarına özel Digitürk %50 indirim kampanyası, en ucuz Engelli tarifeleri 2017 Yılında da Digitürk’te