Digiturk Paketleri Ve Fiyatları

Full Digiturk Paketleri 2017

Digiturk  Full paket En uygun Fiyatlarla indirimli kampanyalarına Aşağıdan ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin Her yerine Aynı Gün Ücretsiz Kurulum ve Fırsatlarla Dolu Digiturk Dünyasının özel indirimlerinden yararlanın. Paketinizi seçin Sizde Digiturk Sahibi olun.

digiturk-basvuru
digityurk-merhaba-paketi-turksat-2017Digitürk Merhaba Paketi

Digiturk Türksat uydusundan Seyredebileceğiniz HD kalitede Yüzlerce ulusal yerel kanallar, En sevilen dizi belgesel ve Eğlence kanallarıyla Digiturk Ailelere özel merhaba paketine Hemen Üye olun.

digiturk-basvuru

digiturk-aile-paketi-2017Digitürk Giriş Paketi Kampanyası

Eutelsat uydusu üzerinden Digiturk Giriş paketi ve Seçmiş olduğunuz Belgesel, çocuk veya Spor sever paketine Üye olun Eğlence Dolu Digiturk Dünyasında Sizde yerinizi Alın.

digiturk-basvuru

digiturk-film-paketi-kampanyasi-2017Digitürk Film Paketi Kampanyası 

Son Yıllarda Vizyona Çıkmış olan YErli ve yabancı Tüm Filmler Digiturk Film Paketinde. Her ay 70’i yeni 700’ü aşkın Film, İster Türkçe Dublaj ister altyazı isterseniz orjinal Dilde izleme Seçenekleri ve HD kalitede Tüm kanalları ile Giriş paketine Ek Digiturk Sinema Kanallarına Üye ol bu Fırsatı kaçırma.digiturk-basvuru

digiturk-dizi-paketi-kanallari

Digiturk Dizi Paketi Kampanyası

Digiturk Dizi Paketine Şimdi Üye Ol Ücretisiz Kurulumla Birlikte 1 Yıl Boyunca Tüm Kanalları HD izle !

digiturk-basvuru

digiturk-film-dizi-paketi

Digiturk Film + Dizi Paketi

Digiturk’ün olsun Yanında Film ve Dizi kanalları açık olsun diyorsan Digiturk film ve dizi paketi ikisi bir arada Fizi film severlere özel cazip fiyat ve uygun şartlarda Üstelik Dilediğiniz zaman Dilediğiniz yerde Seyretme ayrıcalığıyla.

digiturk-basvurudigiturk-yan-oda-paketi

Digiturk Yan Oda Kampanyası 2016
İzlediğiniz ne varsa Digitürk Yan Oda Kampanyasıylaİkinci Televizyonunuzda yarı fiyatına! Paketinizi seçin, herkes odasında istediğini izlesin Evde Kumanda Kavgası bitsin.

digiturk-basvuru

 

Digiturk Paketleri Fiyatları

2017 Yılına Özel indirimli Digiturk paketlerinden Birine üye olun En uygun ve Cazip fiyatlarla ve iç kurulum ücreti dahil ödemeden Digiturk’ün keyif dolu dünyasında Evinizin konforunda Sizlerde Digiturklü olmanın ayrıcalığını yaşayın. Şimdi Digiturk’te Beğeni ile izlenen Ulusal yerel kanalları, 4k yayın hizmeti veren Türkiyenin ilk ve tek 4K kanallarını, Belgeselleriyle meşur Dünyanın en ilgi çekici ve en özel belgesellerini, Film Dizi ve Eğlence yaşam kanallarını En ekonomik fiyatlarla İster HD ister Plus cihazlarınızla seyredin. Üstelik Şimdi Digiturk Herkes izleyebilsin diye En uygun şartlarda evlerinizi şenlendiriyor. Siz hala Digiturk üyesi olmadınız mı ? Çok şey kaçırmadan şimdi hemen 0216 479 96 79 Müşteri hizmetlerimizi arayarak Digiturk Başvurusunda bulunabilir ve Aynı gün digiturk izleme keyfine erişebilirsiniz.