Digitürk Merhaba Paketi 2017 Kampanyası

DİGİTURK MERHABA PAKETİ 2017

digiturk-hd-merhaba-paketi

Digitürk Merhaba Paketi ve HD yayın keyfi Şimdi Sabit Fiyat Garantisi İle Sadece Ayda 14.99 TL

digiturk-basvuru

Digiturk Merhaba Paketi Fiyatı

24 Ay Boyunca
 14.99 TL 

digiturk-basvuru
  Digiturk Başvuru Merkezi

 0216 479 96 79

digitürk-iletisim-forumu

digiturk-basvuru

Digiturk Merhaba Paketi Kampanya Hediyeleri

Merhaba Paketi üyesi olarak; Turksat uydusu üzerindeki yüzlerce ulusal kanalın yanı sıra İz TV, History Channel, National Geographic Channel, Nat Geo Wild, Discovery Channel, Animal Planet ve Turkmax Gurme kanallarını izleyebilirsiniz. Merhaba Paketi’nde Giriş Paketi’nden farklı olarak Lig TV 90+1, Eurosport 1, Eurosport 2, BJK TV ve GS TV kanalları bulunmamaktadır.

 

Paket İçeriği
Merhaba Paketine üye olan herkes; Turksat uydusu üzerindeki yüzlerce ulusal kanalın yanı sıra İz TV, History Channel, National Geographic Channel, Nat Geo Wild, Discovery Channel, Animal Planet ve Turkmax Gurme kanallarını izleyebilirsiniz. Merhaba Paketi’nde Giriş Paketi’nden farklı olarak Lig TV 90+1, Eurosport 1, Eurosport 2, BJK TV ve GS TV kanalları bulunmamaktadır.

digiturk-basvuru

Kampanya Detayları

  • Digitürk merhaba paketi Kampanyasında Kurulum ücretsiz olarak yetkili teknik servislerimiz tarafından yapılır. İlk kurulumda yalnızca 35 TL Aktivasyon ücreti bir kereye mahsus üyeden alınır.
  • Merhaba paketi kampanyası 31 Aralık 2016 Tarihine kadar geçerlidir.
  • Kampanya Dahilinde İlk Ay Lig TV, Spor Extra paketi Ve Yetişkin paketi kanalları Açıktır. ! ayın sonunda Dilerseniz Dilediğiniz paketi ekletebilirsiniz.
  • Bu kampanya Digitürk Türksat Uydusu Üzerinden Yapılan Abonelikler için geçerlidir.
  • 12 Ay boyunca HD yayın Ve Cihaz Hediyedir.
  • Digitürk Dilediğin yerde uygulaması ile Dilediğiniz yerde Abonesi olduğunuz kanalı Web den cepten yada tabletten seyredebilirsiniz.
  • *Üyelik paketiniz kapsamındaki (Lig TV hariç) içerikleri izleyebilirsiniz.
  • Digitürk uydu alıcısı kampanya süresince digitürk garantisi altında olup arızalanması durumunda yenisi ile değiştirilir.
%d blogcu bunu beğendi: